BRUDY SEC 1,5g® - 2x 90 tbl + 2x 30 tbl ZDARMA

Doprava zadarmo
Kód: BS9030 Kód výrobcu: BS9030BS9030BS9030 Výrobca: BrudyLab
€ 93.90
€ 78.25 bez DPH
Skladom
Ks

Unikátny potravinový doplnok s obsahom OMEGA-3 mastných kyselín (rybí olej)

Patentované zloženie – Tridocosahexaenoine-AOX®

BRUDY SEC​ 1,5g®
Potravinový doplnok s omega-3 mastnými kyselinami vo forme triglyceridov (DHA 70%, 8,5% EPA, DPA 6%), s vitamínmi (A, C, E), glutatiónom, tyrozíno m, cysteínom a stopovými prvkami (Se, Mn, Zn, Cu) na zmiernenie prejavov syndrómu suchého oka.

BRUDY SEC 1,5g bol koncipovaný ako doplnok každodenných potrieb esenciálnych mastných kyselín rodiny omega-3 a dodaných skupín vitamínov, minerálov a glutatiónu. Kyselina dokosahexaenová (DHA) je omega-3 polynenasýtená mastná kyselina, ktorá je nevyhnutná pre normálne funkcie mozgu a vizuálne funkcie. Jej účinok sa získa príjmom 250 mg DHA denne.
Eikosapentaenová kyselina (EPA) a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennej dávke 250 mg EPA a DHA. Vitamín A prispieva k zachovaniu normálneho zraku a k udržaniu zdravej kože a sliznice, ako sú napríklad spojivky. Vitamíny C a E a minerály, ako zinok, selén, mangán a meď prispievajú k antioxidačnej ochrane buniek v tele.

Odporúčaná denná dávka je 1 až 3 kapsule denne s pohárom vody pri jedle.

Zobraziť detailný popis
  • BEZ LAKTÓZY
    BEZ LAKTÓZY
  • BEZ LEPKU
    BEZ LEPKU

Detailný popis

Patentované zloženie – Tridocosahexaenoine-AOX®
Syntetizovaním DHA-TG s molekulou DHA umiestnenou na centrálnej pozícii sa podarilo zabezpečiť vstrebateľnosť v tráviacom systéme ľudského tela, jej premenu na fosfolipidy a tým okamžitú schopnosť preniknutia do bunkovej membrány. Klinické testy na ľudských bunkách preukázali, že čím vyššie je množstvo DHA v bunkovej membráne, tým intenzívnejšie sú naše bunky schopné ochrany proti voľným radikálom.

Zabudnite na umelé slzy s BRUDYSEC-om!

Stali sa umelé slzy Vaším každodenným spoločníkom? Už Vás nebavia „vtipné“ poznámky Vašich známych o začervenaných očiach? Rozmazávate si pravidelne očný make-up kvôli pocitu cudzieho predmetu vo Vašom oku? Hľadáte pri každej príležitosti miesto, kde by ste si mohli v kľude „nakvapkať“ do očí? Dosť bolo nepohody kvôli Vašim očiam. Vyskúšajte BRUDY SEC – unikátny potravinový doplnok, ktorý Vám uľaví od prejavov syndrómu suchého oka z dlhodobého hľadiska už po mesiaci užívania doporučenej dennej dávky.

Ako funguje BRUDY SEC?
BRUDY SEC je jedným z rodiny produktov laboratórií BrudyLab založený na klinickom testovaní pozitívneho účinku kyseliny dokosahexaenovej (ďalej len „DHA“) na ľudský organizmus. DHA je absolútne nevyhnutná pre správny vývin mozgu a očnej sietnice v priebehu vývoja ľudského plodu, rovnako ako v období dojčenia, kedy sa potreba DHA pre ľudské telo enormne zvyšuje. Práve analyzovaním zloženia ľudského materského mlieka sa v laboratóriách spoločnosti BrudyLab podarilo preukázať, že materské mlieko obsahuje 87% DHA vo forme triglyceridov, ktoré sú najľahšie absorbovateľné pre ľudské telo. Produkty spoločnosti BrudyLab obsahujú 70-80% DHA-triglyceridov (ďalej ako „DHA-TG“), čím sa stávajú jedinečným produktom s obsahom OMEGA-3 polynenasýtených mastných kyselín na slovenskom a českom trhu.

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*

Súbory na stiahnutie